טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים – האטרקציה הגדולה של החופשה הגדולה…

החופשה הגדולה מתקרבת… התלמידים מתרגשים מאוד. ההורים? קצת פחות… מדובר בחודשיים ארוכים אשר בהם הם אמורים למצוא תעסוקה הולמת לילדים ואם הם לא זכו להימנות על צוות עובדי ההוראה, הרי שיהיה עליהם לנהל מרחוק את הילדים העושים את חופשתם. אך לא התכנסנו לכאן כדי לייאש…  ההמלצה שלנו היא לצאת יחד עם הילדים לטיולים שהם לא בהכרח ארוכים והם גם לא חייבים להיות על חשבון שעות העבודה של ההורים. מה למשל? טיולי ג'יפים ! טיול מלהיב, חוויתי ואטרקטיבי לכל המשפחה.

החופשה הגדולה המתפרסת על פני חודשיים תמימים, מהווים בבתים רבים אתגר לא פשוט כלל. במיוחד בבתים אשר בהם ההורים אינם נמנים על עובדי ההוראה והם חייבים להמשיך בשגרת העבודה כרגיל. אז אם בכל משפחה ניתן לתכנן את ימי החופשה,  לצאת לחופשה במקום כלשהו בארץ או אפילו מחוצה לה, הרי שבבתים אשר בהם ההורים עובדים כרגיל, יש צורך במציאת פתרון חילופי. בדרך כלל יהיו אלו טיולים קצרים או גיחות קצרצרות בשעות הערב. אם אלו יהיו אטרקטיביים וחווייתיים מספיק, הרי שהילדים לא יחושו כלל כי הם מפסידים משהו בגלל העבודה של ההורים.  טיולי ג'יפים זוהי אחת האטרקציות המלהיבות אשר עליה ממש לא כדאי לכם לוותר.

אתם תתרעננו מטיול מדהים בטבע, תוכלו לשלב ארוחה טעימה במיוחד שתהיה מוצלחת שבעתיים כמו שקורה בדרך כלל בטבע והטיול ישאיר זיכרונות מתוקים וטעמים הכי טובים בלב כולם. והאמת? אפשר לחזור על טיול כזה מספר פעמים במהלך החופשה. כי הארץ שלנו אמנם קטנה אבל יש בה המון מה לראות ומרחבים רבים לטייל בהם.

ג'יפ חיון – טיילו בכל מקום שתרצו בארץ

עם ג'יפ חיון תוכלו לבחור טיולי ג'יפים מלהיבים, כל מקום שרק יעלה בדעתכם. תוכלו ליהנות מנופיה המדהימים של ישראל  יחד עם מדריכי שטח מקצועיים שיהפכו את הטיול שלכם לאטרקציה ייחודית.

כשאתם בוחרים לעשות טיולי ג'יפים עם ג'יפ חיון, אתם יכולים להיות רגועים לגמרי, כי הג'יפים שלנו הינם בטיחותיים על פי כל הכללים והתקנים ואנחנו עובדים עם כל הרישיונות והביטוחים הדרושים.

ג'יפ חיון – והחופשה תהיה מושלמת!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.